D-MED tizimida endokrinologik kasalliklarning «D» hisobini to‘g‘rilash bo‘yicha seminarlar
O’zbekiston Respublikasi Sog’liqni saqlash vazirligining 2026 yil 31-martdagi Hay’at yig’ilishining №3 sonli bayonida ko’rsatib o’tilgan topshiriqlar ijrosini ta’minlash maqsadida 2026 yil 10-12 iyun’ kunlari Elliqqa’la tumanida oilaviy shifokorlar va tuman endokrinologi ishtirokida D-MED tizimida endokrinologik kasalliklarning «D» hisobini to’g’rilash bo’yicha Akademik Yo.X.To’rakulov nomidagi Respublika Ixtisoslashtirilgan endokrinologiya ilmiy amaliy tibbiyot markazi mutaxasisi, kurator T.T.Kamalov, RIEIATM Qoraqalpog’iston…
O’zbekiston Respublikasi Sog’liqni saqlash vazirligining 2026 yil 31-martdagi Hay’at yig’ilishining №3 sonli bayonida ko’rsatib o’tilgan topshiriqlar ijrosini ta’minlash maqsadida 2026 yil 18 iyun’ kuni Elliqqa’la tumanida oilaviy shifokorlar va tuman endokrinologi ishtirokida D-MED tizimida endokrinologik kasalliklarning «D» hisobini to’g’rilash bo’yicha Akademik Yo.X.To’rakulov nomidagi Respublika Ixtisoslashtirilgan endokrinologiya ilmiy amaliy tibbiyot markazi Qoraqalpog’iston Respublikasi filiali endokrinolog kuratori…
O’zbekiston Respublikasi Sog’liqni saqlash vazirligining 2026 yil 31-martdagi Hay’at yig’ilishining №3 sonli bayonida ko’rsatib o’tilgan topshiriqlar ijrosini ta’minlash maqsadida 2026 yil 8 iyun’ kuni Amudaryo tumanida oilaviy shifokorlar va tuman endokrinologi ishtirokida D-MED tizimida endokrinologik kasalliklarning «D» hisobini to’g’rilash bo’yicha Akademik Yo.X.To’rakulov nomidagi Respublika Ixtisoslashtirilgan endokrinologiya ilmiy amaliy tibbiyot markazi Qoraqalpog’iston Respublikasi filiali endokrinolog kuratori…
O’zbekiston Respublikasi Sog’liqni saqlash vazirligining 2026 yil 31-martdagi Hay’at yig’ilishining №3 sonli bayonida ko’rsatib o’tilgan topshiriqlar ijrosini ta’minlash maqsadida 2026 yil 19 iyun’ kuni Bozatau tumanida oilaviy shifokorlar va tuman endokrinologi ishtirokida D-MED tizimida endokrinologik kasalliklarning «D» hisobini to’g’rilash bo’yicha Akademik Yo.X.To’rakulov nomidagi Respublika Ixtisoslashtirilgan endokrinologiya ilmiy amaliy tibbiyot markazi Qoraqalpog’iston Respublikasi filiali endokrinolog kuratori…
Ulug‘ ustozimiz tavalludining 80 yilligi nishonlanmoqda
Bugun buyuk ustozimiz, xizmat ko‘rsatgan tibbiyot xodimi, 1989-yildan 2011-yilgacha faoliyat yuritgan bosh shifokor Pirniyazov Jenis Pirniyazovich tavalludining 80-yilligi nishonlanmoqda. 80 yillik yubileyingiz bilan samimiy tabriklarimizni qabul qiling! Sakson yil — bu tajriba, donolik va muhabbatga to‘la ulkan hayotdir. Qalbingiz doimo nur va xotirjamlikka to‘la bo‘lishini, yoningizda esa qadrdonlaringiz bo‘lishini tilaymiz. Har bir yangi kun sizga…

В целях обеспечения исполнения поручений, указанных в протоколе No3 заседания коллегии Министерства здравоохранения Республики Узбекистан от 31 марта 2026 года, 10-12 июня 2026 года в Элликкалинском районе при участии семейных врачей и районного эндокринолога была оказана практическая помощь специалистом Республиканского специализированного научно-практического медицинского центра эндокринологии имени академика Ё.Х.Туракулова, куратором Т.Т.Камаловым, куратором-эндокринологом Каракалпакского республиканского филиала РСНПМЦЭ…
В целях обеспечения исполнения задач, указанных в протоколе No3 заседания коллегии Министерства здравоохранения Республики Узбекистан от 31 марта 2026 года, 18 июня 2026 года в Элликкалинском районе с участием семейных врачей и районного эндокринолога был организован семинар по корректировке учета «D» эндокринологических заболеваний в системе D-MED, в котором оказали практическую помощь куратор-эндокринолог Каракалпакского республиканского филиала…
В целях обеспечения исполнения поручений, указанных в протоколе No3 заседания коллегии Министерства здравоохранения Республики Узбекистан от 31 марта 2026 года, 8 июня 2026 года в Амударьинском районе с участием семейных врачей и районного эндокринолога был организован семинар по корректировке учета «D» эндокринологических заболеваний в системе D-MED, в котором оказали практическую помощь куратор-эндокринолог Каракалпакского республиканского филиала…
В целях обеспечения исполнения поручений, указанных в протоколе No3 заседания коллегии Министерства здравоохранения Республики Узбекистан от 31 марта 2026 года, 19 июня 2026 года в Бозатауском районе с участием семейных врачей и районного эндокринолога был организован семинар по корректировке учета «D» эндокринологических заболеваний в системе D-MED, в котором оказали практическую помощь куратор-эндокринолог Каракалпакского республиканского филиала…
Исполняется 80 лет юбилею нашего великого учителя
Сегодня исполняется 80 лет юбилею нашего великого учителя, заслуженного медицинского работника, главного врача Пирниязова Жениса Пирниязовича, работавшего с 1989 по 2011 год. Примите самые теплые поздравления с Вашим 80-летним юбилеем! Восемь десятилетий — это огромная жизнь, наполненная опытом, мудростью и любовью. Желаем, чтобы Ваше сердце всегда было наполнено светом и спокойствием, а рядом шли те,…